Перевезення хворих з лікарні додому

Тривале лікування навіть в найпрестижніших клініках не завжди здатне відразу поставити на ноги пацієнта. Але приходить час виписки і виникає необхідність перевезти хворого із лікарні додому, де його з нетерпінням чекають родичі. Таке завдання під силу лише справжнім професіоналам, якими і є висококваліфіковані лікарі медичної служби «МедЗаказ».

Основні рекомендації по транспортуванню

Перед виїздом наші спеціалісти розробляють план кожного перевезення хворого із лікарні додому, який залежить від самопочуття пацієнта і його діагнозу. Адже при кожному виді недуги потрібна певна специфіка транспортування. Особливої ​​обережності при переміщенні потребують люди, які перенесли складні оперативні втручання, інсульт або інфаркт і т. д.

Перевезення хворого з лікарні відбувається за такими етапами:

  • оцінка роботи життєво важливих органів;
  • стабілізація стану при необхідності;
  • перенесення пацієнта в салон машини;
  • транспортування за вказаною адресою;
  • доставка хворого до ліжка.

Складністю під час здійснення даного процесу може стати підняття людини на необхідний поверх, особливо, при відсутності ліфта. Потім важливо успішно подолати вузькі коридори квартири. Тому медики перед виїздом підбирають найзручніші і відповідні ноші, за допомогою яких можна безпечно перенести пацієнта, не заподіявши йому болю. Не менш важливо укласти людину в правильному положенні і надійно зафіксувати, адже різкі поштовхи можуть спровокувати погіршення його стану.

Безпека пацієнта – понад усе!

Транспортування лежачих хворих із лікарні відбувається на реанімаційному автомобілі і під пильним наглядом медперсоналу. Санітарна машина оснащена апаратурою ШВЛ і ЕКГ, транспортними моніторами, дефібрилятором, глюкометром, інфузоматом, пульсоксиметром і т. д. Реанімаційне і моніторингове обладнання забезпечує безперервний моніторинг і своєчасне надання необхідної допомоги в дорозі.

Лікарі можуть продовжувати лікування в салоні автомобіля (ін’єкції, інфузії), адже це дуже важливо в певних випадках при деяких захворюваннях. Тому супроводжувати хворого повинні лише досвідчені професіонали. Супроводжуючий медперсонал складається з фахівців, які мають величезний досвід в таких перевезеннях. Вони повинні швидко і правильно зреагувати в критичний момент, провівши необхідні медичні процедури.

Компанія «МедЗаказ» допоможе оперативно і якісно транспортувати пацієнта в будь-якому стані навіть на самі далекі відстані, гарантуючи комфортні і безпечні умови кожного перевезення.

Замовити дзвінок

Х