Перевезти пацієнта з лікарні в лікарню

Для того, щоб перевезти пацієнта із одної лікарні в іншу, краще всього скористатися спеціальним транспортом, який допоможе швидко і дбайливо доставити хворого за адресою. В дорозі зазвичай пацієнтів супроводжує лікар, фельдшер і санітари.

У чому перевага даного виду послуг

  • зручна каталка, яка може перевозити пацієнта з машини в клініку;
  • затишний і просторий салон, який дозволить не тільки перевезти особисті речі пацієнта, але й вмістити інвалідну коляску або людей, які супроводжують пацієнта;
  • у машині є кондиціонер, обігрівач, вона оснащена спеціальним обладнанням, щоб була можливість надавати допомогу в дорозі;
  • фахівці мають набір медикаментів, щоб допомогти своєму клієнтові, якщо йому раптом стане погано.

Якщо користуватися спеціальним авто, то в цьому випадку транспортування пацієнтів із одної лікарні в іншу стане для них швидким і комфортним.

Що можна передбачити в разі перевезення

  • обов’язково уточніть маршрут. Якщо він проходить з одного міста в інше або навіть країну, то хворого необхідно годувати в мінімальній кількості в дорозі;
  • не забудьте взяти особисті речі, медичну карту, воду і ліки, підгузки;
  • якщо транспортування здійснюється недалеко, то лікар лише заміряє пульс, тиск, оцінить загальний стан і зробить висновок – можна перевозити пацієнта чи ні;
  • перевезення хворого без свідомості проводиться тільки в спеціалізованому транспорті, в особистому авто цього робити категорично не можна. Точно також забороняється везти пацієнта з переломом хребта і ЧМТ, щоб уникнути погіршення стану. Всі перевезення важких хворих проводяться тільки кваліфікованим персоналом, який відповідає за здоров’я пацієнта в дорозі.

Всі нюанси перевезення краще уточнити заздалегідь

Якщо необхідно перевезти пацієнта із лікарні додому або в іншу лікарню, то як це зробити можна уточнити у компанії, що надає дані послуги. Зазвичай лікар або консультант дасть необхідні рекомендації по збиранню хворого в дорогу. Спеціаліст уточнить, з яким діагнозом потрібно везти пацієнта, і візьме необхідні медикаменти.

Служба перевезення хворих може не тільки відправити пацієнта з клініки в клініку, а й навіть транспортувати його на літаку або по залізниці, якщо дорога в авто виходить занадто довгою. В даному випадку вартість доставки обумовлюється заздалегідь.

Хворого необхідно налаштувати, щоб він не хвилювався перед поїздкою. Це потрібно зробити заздалегідь, переконавши його в доцільності транспортування. Зазвичай важкі хворі не дуже люблять пересуватися і кожна поїздка для них – стрес. Лікар може призначити заспокійливі засоби, проведе бесіду. Поїздка повинна проходити на позитивному настрої. Це дозволить хворому легше перенести складності в дорозі.

Професіоналам набагато простіше доставити пацієнта в лікарню, адже спецтранспорт рухається за визначеним маршрутом та може уникати траси, де багато машин. Саме тому поїздка виходить комфортніше і зручніше.

Замовити дзвінок

Х