Перевезти хворого із стаціонару

Виписка з лікарні є довгоочікуваною і приємною подією для хворого і його родичів. Але бувають випадки, коли навіть після проведеного тривалого лікування людина все одно залишається лежачою і дістатися самостійно додому є для неї непосильним завданням.

Щоб перевезти хворого зі стаціонару, потрібен спеціальний автомобіль, безперервний моніторинг і досвід супроводжуючого медперсоналу. Дане питання допоможе вирішити медична компанія «МедЗаказ», яка не один рік займається медичними перевезеннями.

Дбайливе ставлення до кожного пацієнта

Наші спеціалісти доставлять пацієнта у вказане місце оперативно і безпечно, адже вони прекрасно розуміють, що для ослабленого організму цей процес є величезним стресом. Важливо врахувати, що під час перевезення можуть виникнути різні ускладнення, в результаті яких буде потрібно надання професійної допомоги.

Перевезення хворого зі стаціонару включає в себе своєчасну подачу автомобіля в потрібний час, обережне його перенесення, спостереження за його станом в дорозі. При цьому потрібно враховувати специфіку недуги і самопочуття людини на момент транспортування. Тому для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план перевезення, комплектується реанімобіль і формується лікарсько-транспортна бригада. Супроводжуючий медперсонал може складатися з лікарів різних профілів:

  • терапевт;
  • педіатр;
  • хірург;
  • кардіолог;
  • гастроентеролог;
  • нейрохірург;
  • алерголог і т. д.

Досвідчені професіонали будуть моніторити стан хворого, а в разі його погіршення – нададуть необхідну допомогу. При цьому перед поїздкою додому медики уважно оглянуть людину, а при необхідності проведуть терапію для стабілізації його стану. Важливо врахувати, що кожного транспортуючого треба дбайливо укласти на ноші і перенести в салон реанімобіля, а потім з машини до домашнього ліжка.

Медичне оснащення реанімобіля

Кожен реанімаційний автомобіль обладнаний спеціальною апаратурою, за допомогою якої медики зможуть моніторити роботу основних систем організму, а також провести реанімаційні заходи. Реанімобіль оснащений транспортними моніторами, апаратами ЕКГ і ШВЛ, дефібрилятором, інфузоматом, глюкометром, пульсоксиметром і т. Д. Таке специфічне оснащення дозволить транспортувати хворого на далеку відстань, забезпечивши комфортні умови.

Замовити дзвінок

Х