Перевезти хвору дитину

Медична компанія «МедЗаказ» пропонує Вам послуги з транспортування хворих з різними травмами і захворюваннями. Наші професіонали перевозять пацієнтів як з легкими ушкодженнями, так і в стані середньої тяжкості, а також тяжкохворих. Окремим напрямком перевезень, що здійснюються нашою компанією, є транспортування хворих дітей. Щоб перевезти хвору дитину, зверніться до нашого диспетчеру за телефоном, вказаним на сайті, і вже незабаром до Вас прибуде кваліфікована бригада медиків.

Чим перевозять пацієнтів?

Транспортування хворих здійснюються за допомогою сучасних автомобілів швидкої допомоги – реанімобілів. Ці транспортні засоби оснащені всім необхідним для проведення безпечних і комфортних медичних перевезень. Вміст реанімобілів включає:

  • кардіомонітори;
  • дефібрилятори;
  • електрокардіограф;
  • іммобілізуючі засоби;
  • м’які вакуумні ноші;
  • апарат штучної вентиляції легенів;
  • інфузомат;
  • мішок Амбу і т.д.

В дорозі хворий постійно знаходиться під наглядом досвідченого лікаря, який контролює життєво важливі показники стану організму пацієнта. Кожне транспортування є серйозним стресом для потерпілого, тому дуже важливо, щоб поруч з ним знаходився кваліфікований медик, який здатний вчасно відреагувати на погіршення і вжити необхідних заходів щодо стабілізації стану пацієнта.

Перевезення дітей можуть мати як екстрений, так і плановийхарактер. Якщо стан малюка різко погіршився, терміново телефонуйте в «МедЗаказ»! Наші професіонали в найкоротший термін прибудуть на місце, нададуть першу допомогу і при необхідності транспортують дитину до відповідного відділення медзакладу для обстеження або подальшого лікування.

У деяких ситуаціях батькам доводиться транспортувати хвору дитину в інше місто, коли в лікарні населеного пункту, де проживає пацієнт, не вистачає рідкісного обладнання, необхідного для постановки точного діагнозу, або фахівців вузької спрямованості. Такі транспортування відносяться до планових і не виконуються державними медичними службами. У разі необхідності перевезти хворого малюка в інше місто для обстеження, лікування або відпочинку у родичів, звертайтеся в медичну компанію «МедЗаказ».

Замовити дзвінок

Х