Перевезення лежачих пацієнтів

Основний напрямок діяльності компанії МедЗаказ – кваліфіковане медичне перевезення пацієнтів. Наші досвідчені фахівці здійснюють транспортування будь-якого типу і будь-якої складності.

Медичне транспортування в цілому, а зокрема – перевезення лежачих пацієнтів, поділяють на екстрене, термінове і планове.

 • Екстрене – перевезення постраждалого з місця події до медичного закладу. Головна мета – надання долікарської допомоги (за необхідності – реанімація / іммобілізація та інше) після оцінки стану потерпілого і швидка доставка його в стаціонар.
 • Термінове – виникає за необхідності перевезти хворого з одного медичного закладу в інший для подальшого спеціалізованого лікування або діагностики.
 • Планове – медичне перевезення хворих на обстеження і назад, на вокзал, в аеропорт, в інше місто, за кордон. Мета – безпечно і комфортно доставити в пункт призначення під наглядом висококваліфікованого медперсоналу. До планових також відноситься перевезення лежачих хворих, транспортування дітей, якщо в населеному пункті не вистачає обладнання або фахівців вузької спрямованості.

Залежно від виду транспорту, який використовується, перевезення поділяються на повітряні і наземні.

До наземних відносяться:

 • перевезення пацієнтів в спеціально обладнаному автомобілі – реанімобілі;
 • транспортування залізничним транспортом.

До повітряних – авіаперевезення.

Перевезення хворих автомобілем швидкої допомоги або реанімобілем

Сучасні реанімобілі повністю укомплектовані високотехнологічним обладнанням і препаратами, які потрібні для надання невідкладної допомоги, інтенсивної терапії, моніторингу та стабілізації стану пацієнта, а також для стандартних гігієнічних процедур і маніпуляцій, необхідних при здійсненні транспортування лежачих хворих. В дорозі пацієнт знаходиться під безперервним наглядом лікаря, який контролює показники життєво важливих функцій його організму. Єдиний мінус автоперевезення (по Україні) – це можливий дискомфорт від нерівних доріг.

Свої переваги і недоліки має і медичне транспортування лежачих пацієнтів залізничним транспортом. До переваг відноситься відносна фінансова доступність, відсутність на шляху вибоїн і інших вад автомобільних доріг. До недоліків – потяг не може відхилятися від прокладеного маршруту.

Незмінні недоліки авіаперельотів – різкі перепади тиску повітря, зони турбулентності і повітряні ями. Проте жоден з видів наземних перевезень не зрівняється з повітряним, коли справа стосується швидкості подолання великих відстаней. За відсутності медичних протипоказань, цей недешевий спосіб транспортування обирають, якщо людське життя і здоров’я залежать від того, як швидко проведуть діагностику, поставлять діагноз і почнуть лікування.

При медичному транспортуванні з вокзалу чи в аеропорт здійснюється перевезення хворих автомобілем швидкої допомоги. Але це не звичайні карети швидкої допомоги. Реанімобілі за формою трохи ширші і вищі, що дозволяє перевозити не одного, а двох хворих і без проблем стояти в повний зріст – це забезпечує свободу рухів, що дуже важливо для надання швидкої і правильної допомоги.

Отож найбезпечнішим видом перевезень є транспортування хворого реанімобілем. Він обладнаний усім необхідним, щоб підтримувати стан пацієнта протягом усього шляху:

 • апаратом штучної вентиляції легень,
 • дихальним мішком АМБУ,
 • кардіомонітором,
 • електрокардіографом,
 • дефібрилятором тощо.

Компанія Медзаказ має у своєму розпорядженні достатню кількість сучасних реанімобілів і штат кваліфікованих фахівців у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Черкасах, та на гірськолижному курорті Буковель.

➥ Перевезення хворих Київ

Послуга «перевезення хворих – Київ» включає організацію транспортування пацієнтів у Києві та області, а також по всій Україні і за кордон. У великих населених пунктах перевезення хворих державними службами медичної допомоги часто ускладнюється через велику завантаженість, брак вільних машин або медперсоналу, відсутність необхідного обладнання чи медикаментів. Тому все більше людей звертаються за допомогою в приватні медичні служби, щоб зберегти час і нерви, а також здоров’я своїх рідних.

Перевезення пацієнтів в Києві здійснюється в реанімобілях, повністю укомплектованих сучасним обладнанням:

 • апаратом ШВЛ,
 • електрокардіографом,
 • інфузоматом,
 • глюкометром тощо.

Досвідчений медичний персонал контролює стан хворого протягом всієї дороги і вживає необхідних заходів, якщо він погіршиться.

Компанія МедЗаказ надає послуги перевезення будь-якого виду – від екстреного до планового. Особлива увага приділяється такому виду перевезень, як транспортування лежачих хворих (Київ – місто велике, дорога з однієї точки в кінцевий пункт призначення може зайняти понад 30 хвилин). З огляду на стан пацієнта організовується відповідний медичний супровід.

Фахівці компанії МедЗаказ мають у своєму розпорядженні усе, що потрібно для того, щоб перевезення хворих було швидким і безпечним.

➥ Перевезення хворих Дніпро

Компанія МедЗаказ тривалий час успішно займається транспортуванням пацієнтів по всій Україні і за кордон. Запорукою того, що кожне перевезення хворих (Дніпро – в будь-який населений пункт України та за її межі) буде безпечним, є використання санітарного транспорту, оснащеного сучасним обладнанням, і залучення висококваліфікованого медичного персоналу. Ми здійснюємо планове, термінове і екстрене транспортування будь-якої складності.

Якщо терміново необхідне екстрене перевезення пацієнтів в Дніпрі, можна скористатися послугами цілодобової реанімаційної бригади, яка складається з фельдшера-анестезиста і лікаря-реаніматолога.

Обов’язково реанімаційну бригаду викликають у таких випадках:

 • анафілактичний шок;
 • тривалий напад епілепсії;
 • розрив аневризми аорти;
 • підозра на інфаркт;
 • легеневі, шлунково-кишкові кровотечі;
 • гостре порушення мозкового кровообігу;
 • важкі травми голови та ін.

Реанімобілі обладнані сучасними апаратами ШВЛ, дефібриляторами та усім необхідним для надання допомоги навіть у найскладніших випадках. Цей самий транспорт використовується для комфортного та безпечного перевезення лежачих хворих з Дніпра в будь-яке місто України і за кордон.

➥ Перевезення хворих Львів

У перелік міст, з яких за кордон здійснюється перевезення хворих, Львів входить. Компанія МедЗаказ надає можливість замовити послугу транспортування пацієнтів по місту і області, в інші населені пункти і навіть за кордон. Наші досвідчені фахівці знають, як правильно організувати перевезення будь-якого виду складності.

Ми перевозимо хворих з будь-яким діагнозом, стан пацієнта не є проблемою, оскільки реанімобілі обладнані за європейськими стандартами. Завдяки кваліфікованому медичному персоналу і технічно оснащеним реанімобілям, комфортне перевезення пацієнтів у Львові і за його межі гарантоване.

Особливого підходу вимагає транспортування лежачих хворих. З огляду на специфіку стану пацієнта, слід дотримуватися основних правил:

 • підготовка хворого, що включає попередню діагностику, за результатами якої складається план транспортування;
 • повноцінний догляд і медичний супровід під час перевезення (реанімобіль, оснащений необхідною медичною технікою, засобами для експрес-діагностики, медикаментами та засобами для гігієни, команда кваліфікованих фахівців);
 • повний документальний супровід.

Послуга «транспортування лежачих хворих – Львів» від компанії МедЗаказ – це безпечне перевезення пацієнта по місту, в інші міста України і за кордон.

➥ Перевезення хворих Одеса

Перелік міст, в яких компанією МедЗаказ здійснюється перевезення хворих (Одеса, Київ, Харків, Львів тощо) досить великий. З кожним роком зростає потреба в якісному медичному транспортуванні і, відповідно, розростається компанія, збільшуючи кількість транспортних засобів та поповнюючи штат кваліфікованим медичним персоналом. Наразі доступна послуга транспортування з будь-якого населеного пункту країни в інший, і навіть за кордон.

Швидке і комфортне перевезення пацієнтів (Одеса і область) в профільний медичний центр для спеціалізованого лікування або реабілітації відноситься до планових перевезень.

Транспортування лежачих пацієнтів або хворих у тяжкому стані вимагає використання спеціального реанімаційного транспорту. Стан пацієнта визначаєтся лікарем, але до загальних ознак важкого стану можна віднести:

 • декомпенсована робота життєвоважливих органів;
 • сильні болі різної локалізації;
 • затуманена свідомість або несвідомість;
 • обмеження або відсутність рухової активності.

Перевезення лежачих хворих в Одесі здійснюється у сучасних реанімобілях. У розпорядженні медбригади є усі необхідні фармакологічні препарати. Це дозволяє компанії МедЗаказ забезпечити безпечне і оперативне перевезення пацієнта.

➥ Перевезення хворих Харків

Друге місце за чисельністю населення України посідає місто Харків. Серед міст, в яких здійснюється перевезення хворих, Харків – один з найбільших транспортних вузлів країни. Але, попри всі поліпшення, які відбуваються в місті, проблема транспортування пацієнтів залишається актуальною.

Населенню міста ледве вистачає державних бригад екстреної швидкої допомоги, тому перевезення пацієнтів (Харків і область) усе частіше реалізується приватними компаніями. Єдиним недоліком такої послуги є те, що вона платна. В іншому ж – суцільні переваги.

 • Спеціалізований транспорт оснащений якісним сучасним обладнанням.
 • Завжди дотримується профільність під час направлення бригади.
 • Гарантована наявність препаратів, які можуть знадобитися для надання медичної допомоги.
 • Кваліфіковані та досвідчені фахівці.
 • Швидкість реагування на виклик.

Компанія МедЗаказ здійснює не тільки комфортне перевезення лежачих хворих у Харкові, але також і за межі міста, в інші населені пункти і за кордон. Користуючись послугами нашої компанії, Ви отримуєте якісний сервіс і дбаєте про здоров’я Ваших близьких.

➥ Перевезення хворих Черкаси

Однією з основних послуг, які надає компанія МедЗаказ, є перевезення пацієнтів (Черкаси, Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста України, а також за кордон). Наша компанія здійснює транспортування будь-якого типу, в незалежності від діагнозу пацієнта та ступеня тяжкості стану. Супроводжувальні бригади складаються з досвідчених лікарів різної спеціалізації. При направленні бригади обов’язково дотримується її профільність.

Для перевезення лежачих хворих в Черкасах використовуються реанімобілі, оснащені сучасною медичною технікою. Високотехнологічне обладнання дозволяє стежити за показниками роботи життєво важливих функцій пацієнта в дорозі, а також забезпечує можливість надання екстреної допомоги при погіршенні його стану. У машині є зручні ноші, засоби для іммобілізації і відповідне медикаментозне забезпечення. Окрім цього:

 • Реанімобіль оснащений спеціальною гідравлічною системою, яка виключає тряску і робить перевезення хворих в Черкасах більш комфортним.
 • Просторий салон реанімобіля дозволяє транспортувати більш як двох хворих пасажирів одночасно.

Компанія МедЗаказ гарантує оперативне і безпечне перевезення пацієнтів до місця призначення.

➥ Перевезення хворих Буковель

Найкращий спосіб повністю відволіктися від буденних турбот і по-справжньому розслабитися – це активний відпочинок на курорті «Буковель». Такі поїздки зазвичай планують заздалегідь, продумуючи все до дрібниць. Але є проблеми, які можуть виникнути несподівано на самому курорті. Місцеві медичні центри здатні надати спеціалізовану допомогу, але в особливо серйозних випадках потрібне транспортування в медичний заклад для госпіталізації, тому компанія МедЗаказ надає послугу «перевезення хворих – Буковель». Транспортування необхідне у наступних ситуаціях:

 • переломи;
 • отримання опіків/обморожень;
 • травми голови;
 • параліч;
 • інфаркт / інсульт;
 • гострі форми захворювань;
 • гайморит тощо.

Безпечне перевезення пацієнтів з Буковелі до найближчого медичного закладу відбувається у спеціалізованому транспорті. Автомобілі підвищеної прохідності обладнані сучасною апаратурою, яка дозволяє контролювати стан пацієнта під час перевезення.

Кваліфіковані фахівці компанії МедЗаказ швидко організують перевезення лежачих хворих з Буковеля в клініку для отримання подальшої допомоги. Все, що потрібно зробити – подзвонити за телефонами, вказаними на сайті.

Замовити дзвінок

Х