Медичний супровід хворого

Супровід пацієнта лікарем – одна з найважливіших послуг, які пропонує компанія МедЗаказ. Наші спеціалісти надають кваліфіковану медичну допомогу, гарантують високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Яким би видом транспорту не відбувалося перевезення пацієнта, медичний супровід хворого (залізничним транспортом або в реанімобілі) здійснюється кваліфікованими фахівцями компанії МедЗаказ.

Під час організації транспортування хворого все прораховується до дрібниць. Для перевезення пацієнта залізничним транспортом у вагоні викуповується одне купе, яке обладнується усіма необхідними технічними засобами і набором медичних препаратів, які можуть знадобитися в дорозі.

Наш досвідчений медичний персонал забезпечить пацієнтам належний догляд під час перевезення на будь-які відстані і якісно надасть допомогу у разі погіршення стану під час транспортування хворих ж/д транспортом.

Потрібна консультація? Скористайтесь формою або поздвоніть нам.

Лікарський супровід хворого

В залежності від виду транспорту може здійснюватися лікарський супровід хворого в залізничному транспорті, у літаку і в реанімобілі.

Реанімобіль – найкращий транспорт для перевезення хворого. Він оснащений сучасним обладнанням для моніторингу та підтримки стабільного стану пацієнта і усіма необхідними медичними засобами. Але для перевезень на далекі відстані також часто використовують ж/д транспорт.

Медичний супровід особливо необхідний, коли мова йде про транспортування лежачих пацієнтів залізничним транспортом. Лікарський супровід пацієнта включає цілодобовий медичний нагляд за лежачим хворим, моніторинг його стану протягом усього шляху, надання кваліфікованої медичної допомоги, дотримання графіка прийому ліків, виконання необхідних медичних маніпуляцій і гігієнічних процедур, доброзичливе ставлення медперсоналу.

Ми гарантуємо
 • впевненість організована зустріч пацієнта й доставка до місця призначення
 • безпека цілодобове медичне спостереження за лежачим хворим
 • комфорт спеціально обладнане лежаче місце для транспортування
 • ввічливість гарантуємо доброзичливе відношення медперсоналу до пацієнта

Cупровід в залізничному транспорті

Перевезення і супровід в залізничному транспорті вимагають певної організації процесу. Залежно від діагнозу і стану пацієнта, до машини його переміщують в кріслі-каталці або на ношах. Перевезення на ж/д вокзал здійснюється в реанімобілі. Для транспортування хворого в поїзді купе обладнується за принципом реанімаційної палати у відділенні інтенсивної терапії:

 • апаратом ШВЛ,
 • кисневим інгалятором з достатнім запасом кисню,
 • дефібрилятором,
 • пульсоксиметром,
 • кардіографом,
 • матеріалами для медичних маніпуляцій і гігієнічних процедур,
 • набором необхідних медичних препаратів.

Після прибуття в пункт призначення представники нашої компанії зустрінуть хворого з поїзда і доставлять додому, до лікарні, в діагностичний або реабілітаційний заклад.

Транспортування і медичний супровід пацієнта в залізничному транспорті відбувається виключно при відповідному рішенні лікаря і з обов’язковою попередньою підготовкою хворого. До підготовки відноситься не тільки діагностика стану пацієнта, а й психологічна підтримка його рідних і близьких. Компанія МедЗаказ забезпечить комфортне транспортування пацієнта, надаючи якісні послуги медичного супроводу.

Замовити медичне супроводження

Замовити дзвінок

Х