Медичний супровід заходів

Медичний супровід – це організація комплексних послуг з надання медичної допомоги. Головним його завданням є забезпечення клієнта якісним обслуговуванням і медичним супроводом в залежності від потреб пацієнта. Види супроводу поділяються на:

 • Індивідуальний
 • Супровід співробітників організацій
 • Медичний супровід заходів

Компанія Медзаказ пропонує якісний медичний супровід заходів. В нашому розпорядженні – сучасні авто швидкої медичної допомоги імпортного виробництва. Машини підвищеної прохідності укомплектовані необхідними сертифікованими медикаментами для надання медичної допомоги хворим у будь-яких станах, а також оснащені технічним обладнанням, яке дозволяє записати кардіограму, надати інтерпретацію результату і, при необхідності, рекомендації щодо подальшого ведення пацієнта. Пацієнтам в тяжкому стані наші бригади нададуть невідкладну допомогу, стабілізують стан перед госпіталізацією і госпіталізують до лікарні. Ми організовуємо супровід будь-яких заходів – від медичного супроводу змагань і концертів до супроводу поховань.

Для того, щоб замовити медичний супровід масових заходів, просто наберіть наш номер і зателефонуйте в диспетчерський пункт швидкої допомоги.

Наші переваги – це кращий сервіс у сфері медичних послуг:

 • Сучасна апаратура для повноцінної медичної допомоги за будь-яких умов – як на місці проведення заходу, так і в салоні автомобіля, а також під час транспортування або госпіталізації пацієнта.
 • Повна укомплектованість реанімобілів сертифікованими медикаментами.
 • Кваліфікований медперсонал з великим досвідом роботи.
 • icon
  Медичний супровід заходів у Черкасах

  Організація чергувань швидкої допомоги, що супроводжує проведення будь-яких громадських заходів, — це забезпечення безпеки людей. Формат події значення не має — це може бути спортивне змагання, концер...

Чергування бригади швидкої допомоги

Сплановане чергування швидкої допомоги починається з прибуття бригади на місце до початку заходу і закінчується тільки після повного його завершення. Безпосереднє перебування медперсоналу у вирі подій дозволяє швидше приступити до своїх обов’язків, не витрачаючи дорогоцінний час на з’ясування суті того, що сталося.

Швидка допомога на захід не повинна викликатися спонтанно, коли біда вже сталася. Іноді лічені хвилини, за які фахівці прибудуть на місце, можуть коштувати людині життя. Саме тому організатору події варто завчасно подбати про чергування бригади швидкої допомоги.

Чергування швидкої допомоги на заходах будь-якого типу (свята, концерти, спортивні змагання та інші) є одним із завдань забезпечення безпеки, особливо якщо мова йде про скупчення великої кількості людей різної вікової категорії. Від професіоналізму медперсоналу і якісно обладнаного медичного транспорту залежить не тільки успішний результат можливого нещасного випадку, а й позитивне враження відвідувачів від продуманої організації події.

Чергування швидкої допомоги на масових, спортивних, корпоративних заходах

Замовити чергування швидкої допомоги на масових заходах доцільніше заздалегідь. Це дозволить розрахувати оптимальну кількість машин і необхідного чергового медперсоналу, а також врахувати сумарний час чергування.

Організувати чергування бригади швидкої допомоги можна як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях, в незалежності від пори року і часу доби. Технічне оснащення машин і досвід кваліфікованих фахівців дозволяють успішно виконувати поставлені завдання навіть в найнепередбачуваніших ситуаціях під час заходів будь-якого масштабу.

На відміну від концертів і виступів, під час спортивних змагань збільшується ймовірність отримання травми безпосередніми учасниками. Некваліфікована допомога в таких випадках може зруйнувати спортсмену подальшої кар’єри, тому чергування швидкої допомоги на спортивних заходах – це вимушена міра безпеки, яка зменшує шанси затьмарити святкову подію.

На жаль, крім радісних, в людському житті є багато сумних приводів зібратися разом. Організація подібних заходів вимагає особливого підходу. Чергування швидкої допомоги на похоронах потрібне на випадок, якщо комусь із присутніх знадобиться термінова медична допомога.

Замовляючи послуги медичного супроводу в компанії МедЗаказ, Ви довіряєте здоров’я близьких і друзів в надійні руки.

Замовити дзвінок

Х