Медичний супровід заходів у Черкасах

Організація чергувань швидкої допомоги, що супроводжує проведення будь-яких громадських заходів, — це забезпечення безпеки людей. Формат події значення не має — це може бути спортивне змагання, концерт, випускний вечір у школі та інше. У всіх цих випадках поруч повинні чергувати медики, щоб у разі необхідності своєчасно надати лікарську допомогу. На подібних подіях завжди є ризик травмування, комусь може стати погано з серцем, хтось може втратити свідомість від спеки чи переживань. Досить часто невідкладна допомога потрібна, коли заходи проводять у закритих задушливих приміщеннях. Велике скупчення людей – це у будь-якому випадку стрес для організму людини. До групи ризику входять люди, які мають схильність до гіпертонії, серцевих захворювань, а також ті, хто має лабільну нервову систему. Медичний супровід заходів у Черкасах більш затребуваний, якщо подія збирає людей різного віку — дітей, підлітків, дорослих, літніх людей.

Потрібна консультація? Скористайтеся формою або зателефонуйте нам.

Джурство швидкої допомоги на масових заходах у Черкасах

Чергування швидким на заході в Черкасах може бути різного формату. Послуга з медичного супроводу надається і для невеликих компаній (весілля, вечірки в клубах, шкільні лінійки та випускні вечори, корпоративи), і для більш масштабних (фестивалі, концерти, великий спортивний чемпіонат).

Чергування швидкої допомоги на масових заходах у Черкасах можливе у закритих приміщеннях, наприклад, у концертних залах міста:

 • Черкаська обласна філармонія;
 • Палац культури Дружби народів;
 • зона розваг ЦЕХ;
 • Будинок культури ім. І. Кулика.

Медичне обслуговування у Черкасах компанією МедЗаказ забезпечується і на відкритому просторі:

 • Стадіон Черкаського технологічного Університету;
 • Центральний стадіон;
 • футбольне поле у ​​парках;
 • шкільні стадіони;
 • ДС Будівельник;
 • інші стадіони та спорткомплекси.

Медичний супровід заходів у Черкасах потрібен і на цвинтарях під час похорону. Родичам померлого часто потрібне надання медичної допомоги. Бригада швидкої допомоги нашої компанії приїде на місце поховання, і чергуватиме там стільки скільки знадобиться.

Супровід та медобслуговування може проводитись не лише у місті. Наші фахівці виїжджають і до найближчих сіл.

Бригади термінової медичної допомоги особливо потрібні на заходах, де люди вживають алкоголь або є ризик отримання травм. Адже дуже часто життя людини залежить від того, наскільки швидко лікар надасть йому медичну допомогу. Іноді організатори заходів вважають, що, зробивши невідкладний виклик, саме до їхнього району швидка доїде швидко. Але вони не враховують можливі затримки у дорозі, пробки та інші обставини.

Чому вибирають нас
 • Працюємо по всій Україні та за її межами
 • Транспортування за кордон
 • Сучасне обладнання
 • Спеціалізований транспорт
 • Кваліфікований персонал
 • Максимальна зручність для хворого

Як працює медичний супровід?

Медичне обслуговування масових заходів у Черкасах організується на той час, який озвучує замовник. Машина швидкої допомоги з черговим лікарем перебуватиме поряд стільки годин, скільки потрібно. Наша компанія може надати першу допомогу, за необхідності доставити додому або госпіталізувати (за наявності домовленості з стороною, що приймає).

Крім того, ми розрахуємо кількість машин та бригад, адже це залежить від кількості людей, які зберуться під час проведення заходу. У медичних співробітників обов’язково будуть у наявності необхідні ліки та обладнання. Існують стандартні набори медикаментів, але ми завжди прораховуємо можливість виникнення нестандартних ситуацій і на підставі цього доукомплектовуємо машину відповідно до специфіки заходу.

Як замовити чергування швидкої на захід у Черкасах у компанії МедЗаказ?

Оформляти заявку на чергування швидкої допомоги на будь-який захід у Черкасах потрібно за 1–2 дні. Замовник повинен надати виконавцю інформацію про формат заходу, місце та час його проведення, наявні особливості події. Також він повинен сказати точну чи передбачувану кількість учасників, щоб ми могли розрахувати кількість необхідних бригад. Про необхідність наявності конкретного фахівця (травматолога, кардіолога, реаніматолога) також треба повідомити заздалегідь.

Ціна послуги залежить від годинника чергування, кількості машин, особливостей самого заходу.

У компанії МедЗаказ працюють лише кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Всі машини швидкої повністю оснащені необхідним обладнанням та медикаментами. У комплекті є ліки на будь-який екстрений випадок. У нас прийнятні ціни та гнучка система знижок. Забезпечте себе та своїх близьких – подбайте про медичний супровід заздалегідь.

Наш автопарк

Замовити дзвінок

Х