Міжміське перевезення хворих в Україні

Кваліфіковане міжміське перевезення хворих в Україні – це один із основних напрямків діяльності компанії МедЗаказ. Наші досвідчені фахівці допоможуть успішно здійснити транспортування будь-якого виду та будь-якої складності по всій країні.

За терміновістю міжміське транспортування загалом, а зокрема – перевезення хворих, поділяють на екстрене, термінове та планове:

  • Екстрена – перевезення потерпілого з місця події до медичного закладу. Головна мета – надання долікарської допомоги (при необхідності – реанімація/іммобілізація тощо) після оцінки стану потерпілого та швидка доставка його до стаціонару.
  • Термінове – транспортування пацієнта між містами з однієї медустанови до іншої з метою подальшого спеціалізованого лікування або діагностики.
  • Планова – міжміське перевезення хворих, які потребують спеціального догляду з лікарні додому, на обстеження та назад, на вокзал, в аеропорт, в інше місто, або транспортування хворого за кордон. До планових також відноситься транспортування хворої дитини, якщо в населеному пункті не вистачає обладнання, необхідного для встановлення точного діагнозу або фахівців вузької спрямованості. Мета – безпечно та комфортно доставити до іншого пункту призначення під наглядом висококваліфікованого медперсоналу.

Види міжміського перевезення тяжкохворих по Україні

Залежно від виду використовуваного транспорту, міжміські перевезення тяжкохворих діляться на наземні та повітряні:

До наземних відносяться:

До повітряних – авіаперевезення.

Сучасні реанімобілі повністю укомплектовані технікою та препаратами, які потрібні для надання невідкладної допомоги, інтенсивної терапії, моніторингу та стабілізації стану пацієнта, а також для стандартних гігієнічних процедур та маніпуляцій, необхідних для здійснення перевезення лежачих пацієнтів.

У дорозі хворий перебуває під безперервним наглядом досвідченого лікаря, який контролює показники життєво важливих функцій його організму. Єдиний мінус міжміських перевезень хворих в Україні – це можливий дискомфорт від нерівних доріг.

Свої переваги та недоліки має і медичне міжміське транспортування хворих на залізничний транспорт. До плюсів можна віднести відносну фінансову доступність, відсутність на шляху вибоїн та інших вад автомобільних доріг. Про мінуси – є міста, між якими немає залізничного сполучення.

Різкі перепади тиску повітря, зони турбулентності та повітряні ями є постійними недоліками авіаперельотів. Натомість жоден із видів наземних перевезень не зрівняється з повітряним, коли справа стосується швидкості подолання великих відстаней. За відсутності медичних протипоказань цей недешевий і трудомісткий спосіб транспортування обирають, якщо людське життя і здоров’я залежать від того, як швидко проведуть діагностику, поставлять діагноз і почнуть лікування.

Транспортування хворих між містами України

Компанія МедЗаказ має в своєму розпорядженні достатню кількість сучасних реанімобілів та штат кваліфікованих фахівців у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Черкасах, Харкові та на гірськолижному курорті Буковель.

➥ Міжміське перевезення хворих Київ

У деяких населених пунктах міжміське перевезення державними службами медичної допомоги часто утруднене через багато обставин. Серед них – велика завантаженість, нестача вільних машин чи медперсоналу, відсутність необхідного обладнання чи медикаментів. Щоб уберегти час і нерви та зберегти здоров’я своїм близьким, все більше людей звертаються за допомогою до приватних медичних служб.

Компанія МедЗаказ здійснює міжміське перевезення будь-якого виду – від екстреного до планового.

Особлива увага приділяється такому виду транспортування, як перевезення лежачих хворих (Київ – місто велике, дорога з однієї точки до кінцевого пункту призначення може зайняти понад 30 хвилин). З огляду на специфіку стану пацієнта організовується відповідний медичний супровід.

Перевезення пацієнтів у Києві здійснюється на реанімобілях, повністю укомплектованих необхідним обладнанням – апаратом ШВЛ, електрокардіографом, інфузоматом, глюкометром та ін. Досвідчений медперсонал контролює стан хворого протягом усієї дороги і вживає необхідних заходів, якщо воно погіршиться.

Фахівці компанії МедЗаказ мають у своєму розпорядженні все, що потрібно для того, щоб перевезення було швидким і безпечним.

➥ Міжміське перевезення хворих Дніпро

➥ Міжміське перевезення хворих на Львів

➥ Міжміське перевезення хворих Одеса

➥ Міжміське перевезення хворих Харків

➥ Міжміське перевезення хворих Черкаси

Замовити дзвінок

Х