Перевезення хворих Київ

Санітарні перевезення – це транспортні послуги особливої категорії. Медичний транспорт необхідний в особливих випадках, коли немає можливості скористатися звичайним цивільним транспортом через важкий стан пацієнта. Найчастіше медичний транспорт необхідний для травмованих, хворих людей або лежачих пацієнтів (інвалідів, людей похилого віку, людей з особливими потребами і т.д.).

Транспортування хворих по Києву машинами МедЗаказ – це комфортно, безпечно і доступно за ціною. Замовляйте послугу «транспортування хворих Київ» в МедЗаказе!

Найбільш популярні послуги:

  • Транспортування хворого в Київ з іншого населеного пункту або транспортування хворого з Києва в інше місто. Іноді може знадобитися екстрена перевезення з однієї лікарні в іншу, або лежачий хворий хоче відвідати родичів в іншому місті. У разі поїздки громадським транспортом може настати погіршення стану – тиснява, тряска або банальне хвилювання дуже впливають на стан здоров’я ослаблених людей. Присутність лікарів і наявність необхідних лікарських засобів допоможе перенести дорогу, зберегти здоров’я або навіть життя. Найкраще транспортувати хворого по Києву, до Києва або з Києва службою медичного таксі.
  • Перевезення лежачих хворих Київ. Лежачий хворий вкрай обмежений в пересуванні. Без сторонньої допомоги лежачому людині складно потрапити на прийом до лікаря, відвідати який-небудь захід або відвідати родичів. Медичне таксі обладнано спеціально для перевезення таких пасажирів. В авто є всі необхідні умови, а при необхідності воно буде додатково обладнано. Транспортувати хворого по Києву, занести на поверх, допомогти піднятися на ліфті і т.д. – все це виконають наші співробітники. Є можливість надати пацієнту милиці, інвалідний візок, ходунки або тростину на час переміщення.
  • Зустріч в аеропорту, на вокзалі або доставка до цих пунктів. Доставка пацієнта в аеропорт або на вокзал включає перевезення хворого по Києву і подальше переміщення по вокзалу, допомога в посадці на транспортний засіб.
  • Мед евакуація. У разі екстреного випадку, нещасного випадку або різкого погіршення здоров’я може знадобитися швидка медична евакуація.

Куди б і коли б не треба було перевезти пацієнта, наші медичні таксі – напоготові. Це може бути планове перевезення хворих по Києву або терміновий виклик в екстреній ситуації. Наші співробітники оперативно зреагують на будь-яку позаштатну ситуацію і готові до будь-якого збігу обставин, проте набагато краще планувати перевезення хворих по Києву. Особливо якщо це стосується важких і нестабільних хворих.

Правильне планування перевезення допоможе уникнути багатьох ризиків. Тому нашим співробітникам необхідно знати діагноз, стан хворого на момент перевезення і місце призначення. Ці знання допоможуть правильно спланувати маршрут і допоможуть в разі непередбачені подій. У деяких випадках ми можемо доукомплектувати автомобіль або залучити фахівця вузького профілю.

Звичайно ж – ми завжди сподіваємося, що перевезення хворих по Києву пройде спокійно, безпечно і без ПП, проте всім буде спокійніше, якщо все буде напоготові. Устаткування для реанімації, великий набір лікарських засобів завжди присутні в медичному таксі. Також обов’язковий супровід – медичні працівники, що не розгубляться і нададуть першу допомогу в разі потреби.

Медичне перевезення хворих Київ

Перевезення пацієнтів по Києву і за його межами може бути безпечною і комфортною для пацієнта! Медичне таксі обладнано не тільки медичним обладнанням – все пристосовано для комфортного транспортування пацієнта:

  • Амортизуюча підвіска запобігає трясці
  • Кондиціонер і інше кліматичне обладнання підтримують оптимальний температурний режим
  • Місце для пацієнта спеціально обладнане – є зручне крісло-трансформер, кушетка, місце для інвалідного візка. Все надійно фіксується за допомогою ременів і спеціальних кріплень.

Замовити дзвінок

Х