Перевезення хворих Одеса

Дуже часто виникає ситуація, коли медики рідного міста не в силах допомогти потерпілому: немає потрібного обладнання або оперуючий лікар знаходиться в іншій області. Такі випадки потребують прийняття зваженого рішення, яке іноді може стати без перебільшення доленосним. Транспортування хворих в Одесу для отримання повноцінної медичної допомоги часто необхідні жителям невеликих містечок.

Типи перевезень

Транспортувати пацієнта (Одеса) – завдання не з простих і вимагає певного набору навичок персоналу і потужного ресурсного забезпечення. Тільки при поєднанні цих чинників можна гарантувати безпеку клієнта. Високий рівень кваліфікації бригади, ретельний підхід до кожного етапу організації трансферу – ось ті обов’язкові якості, якими володіє дійсно якісне санітарне перевезення хворих в Одесу і по всій території України.

Види наземних транспортувань:

  • Планове – на заплановану операцію, профілактичні процедури або на оздоровлення;
  • Термінове – згідно з приписами лікарів, необхідне продовження лікування, для якого потрібно транспортувати хворого. Одеса має в своєму арсеналі безліч гідних медичних установ, в яких працюють відомі на всю Україну фахівці. Тому часто такі транспортування відбуваються не тільки в межах міста і області;
  • Екстрене – коли час йде не на години, а на хвилини.

Залізна репутація

Хороший перевізник, який може гарантувати успішну доставку пацієнта, будує свою роботу на «трьох китах»:

  • Медичному транспорті, який знаходиться в справному технічному стані і обладнаний відповідно до поставленому діагнозу клієнта;
  • Персоналі, який здатний злагоджено діяти в абсолютно будь-якій ситуації аж до виникнення раптового критичного стану в ході поїздки;
  • Грамотно побудованій роботі всіх ланок компанії, починаючи від диспетчера, який приймає перший дзвінок і зобов’язаний коректно прийняти всю інформацію для її подальшої передачі.

Тільки при наявності всіх пунктів можна безпечно і без шкоди для здоров’я перевезти пацієнта. Одеса, Миколаїв, Бердянськ – компанія «МедЗаказ» успішно працює по всій південній частині України і не тільки. Наші автомобілі обладнані за останнім словом техніки, а салон дозволяє клієнту відчувати себе комфортно і не обмежено. Більш того, якщо у родичів є така потреба, то вони можуть супроводжувати пацієнта в поїздці.

Також в спектр послуг компанії «МедЗаказ» входить транспортування пацієнтів із Одеси для реабілітації в лікарню або на санаторне лікування за кордон. Крім усього цього, список доповнює трансфер повітряним транспортом і супровід в поїздці залізничним транспортом. Належний рівень підготовки і вміння діяти правильно в будь-яких ситуаціях дозволяє нашим фахівцям швидко і дбайливо перевезти хворого. Одеса, як і інші курортні міста, займає перші позиції за кількістю заявок стосовно переломів, кровотеч і серцевої недостатності в літній і оксамитовий сезон. Саме тому співробітники нашої компанії на зв’язку 24\7 і завжди готові прийти до вас на допомогу.

У нашому послужному списку тисячі успішних трансферів, які допомогли нашим клієнтам наблизитися до заповітного одужанню. Безліч вдячних відгуків від людей, які змогли повернутися до повноцінного життя, завдяки своєчасному лікарському втручанню говорять самі за себе – ви можете довірити нам найцінніше!

Замовити дзвінок

Х