Перевезення хворих Вінниця

Непередбачені ситуації зі здоров’ям можуть трапитися будь-де і в будь-який час. Біда може статися з людиною в натовпі на концерті, на ковзанці, в ресторані, в гостях у друзів або родичів. У такі моменти на допомогу приходить швидка допомога.

Як правило, бригада швидкої допомоги відвозить постраждалого в черговий медичний заклад, який може знаходитися не дуже близько від місця проживання хворого, що створить певні незручності його родичам. Нещасний випадок також може статися на дачі, куди звичайна швидка буде довго добиратися. Для таких ситуацій існує приватне екстрене перевезення пацієнтів (Вінниця). Платні служби беруться за будь-які, навіть найскладніші виклики. В машинах приватної швидкої не закінчується раптово бензин, а оснащення автомобілів дозволяє безпечно перевезти пацієнта з місця події до медичного закладу для госпіталізації.

Транспортування хворих по Вінниці

Для гостей та жителів міста компанія “МедЗаказ” надає послугу “Транспортування хворих – Вінниця”. Планові транспортування здійснюються за необхідності перевезення хворого з дому до лікарні або з лікарні додому, з однієї клініки в іншу, на ж/д вокзал і з ж/д вокзалу додому, в аеропорт і з аеропорту, від одних родичів до інших. В основному ця послуга необхідна пацієнтам, яким складно або просто неможливо пересуватися самостійно за допомогою громадських видів транспорту.

Платне перевезення хворих здійснюється нашою компанією на сучасних автомобілях швидкої медичної допомоги, які оснащені високотехнологічною апаратурою. Хворого супроводжує бригада, що складається з досвідчених медиків, в розпорядженні яких є всі необхідні засоби для комфортного та швидкого перевезення.

Послуга “Перевезення лежачих хворих – Вінниця” включає не тільки транспортування хворого з одного пункту в інший, а й часткову підготовку до нього. А саме – діагностику стану пацієнта і, в разі необхідності, його стабілізацію. Оскільки для лежачих хворих будь-яке переміщення є випробуванням, не обійтися і без моральної підготовки. Моральна підготовка повністю лягає на плечі родичів, яким слід пояснити лежачому хворому необхідність перевезення і запевнити його в успішному кінцевому результаті.

Медичне перевезення в Вінниці від компанії “МедЗаказ”

Якщо Вам необхідно швидко транспортувати хворого з Вінниці, телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наша медична служба працює цілодобово і без вихідних.

Реанімобілі, які використовуються для того, щоб транспортувати хворого до Вінниці і з Вінниці, оснащені:

  • Апаратом ШВЛ;
  • Мішком АМБУ;
  • Інфузоматом;
  • Кардіомонітором;
  • Електрокардіографом тощо.

Зазвичай у реанімобілі перевозять важкохворих, попередньо уточнивши діагноз у лікаря.

Медичне перевезення від компанії “МедЗаказ” – це:

  • Якісні послуги європейського рівня.
  • Професійне транспортування на далекі відстані.
  • Оперативне перевезення хворих по Вінниці.
  • Сучасне надійне обладнання і комфортні автомобілі.
  • Турбота про кожного клієнта.

Замовити дзвінок

Х