Перевезти пацієнта з лікарні додому

Транспортування лежачих хворих додому – складне завдання для близьких. Самостійно така людина пересуватися не може і тому громадський транспорт відкидається відразу. Перевезення на таксі або особистим транспортом набагато привабливіше на перший погляд, однак існує безліч нюансів.

Викликати таксі або використовувати особистий транспорт не завжди представляється можливим. У звичайному легковому автомобілі лежачому хворому навіть не вдасться розміститися лежачи, а для людини в інвалідному візку не знайдеться достатньо місця. В дорозі з хворою людиною може статися непередбачене – статися напад, погіршення стану. Медичні працівники можуть швидко зорієнтуватися і зробити необхідні маніпуляції. Звичайний таксист або родич без мед освіти в такій же ситуації не завжди впорається.

Перевезти пацієнта з лікарні додому краще – за допомогою спеціального транспорту. Такий автомобіль оснащений професійної кушеткою і кріслом, а за допомогою носилок без проблем донести хворого до автомобіля. Бригада досвідчених медиків буде стежити за станом пацієнта і допоможуть в разі потреби.

Основні відмінності реанімобіля від таксі:

  • м’яке і комфортне транспортування
  • наявність обладнання та медикаментів
  • мед персонал

Досвідчена бригада медиків буде спостерігати за станом транспортуємого в процесі шляху, а при виникненні ускладнень оперативно зреагують. Перевезення хворого з лікарні додому пройде легко, без травм і ускладнень.

Перевезти лежачого хворого з лікарні додому

Перед виїздом слід розробити план перевезення і переконатися, що все необхідне обладнання і медикаменти знаходяться в наявності. Кожна недуга вимагає своєї специфіки при перевезенні. Також вибираються зручні каталки або носилки, які підходять для конкретного пацієнта, а в складних випадках для супроводу викликають фахівця з певними знаннями і навичками.

Прорахунок всіх необхідних нюансів, це завдання – для вашого лікуючого (або консультуючого) лікаря або для нашої бригади. Роблячи замовлення на транспортування ви всього лише вказуєте, на що хворий пацієнт і який його стан на даний момент, а також звідки і куди потрібно доставити хворого. Всім іншим займуться досвідчені медики. Вам зададуть пару питань і необхідний транспорт буде оперативно підібраний.

Кожне медичне таксі обладнано стандартним набором устаткування, яке доповнюють залежно від специфіки перевезення. Щоб перевезти лежачого хворого з лікарні додому іноді не потрібно ніякого спеціального устаткування. Однак всім буде спокійніше, якщо воно все-таки буде під рукою на випадок екстреної ситуації.

Реанімобіль – комфортний транспорт

Перевезення лежачих хворих з лікарні реанімобілем, це не тільки наявність обладнання, ліків та медичного персоналу. Медичне таксі обладнано таким чином, щоб пацієнтові було комфортно.

  • Є можливість лягти або сісти так, щоб це було зручно.
  • Передбачено місце для супроводжуючого.
  • Навіть якщо шлях буде проходити через складні відрізки шляху, поштовхи і тряска будуть мінімальні завдяки спеціальним стабілізаторів.
  • Крім того, простора кабіна дозволить мед персоналу при необхідності мати доступ до пацієнта, щоб зробити різні маніпуляції.

В процесі шляху може бути поставлена крапельниця, зроблено штучне дихання, виконана дефібріляція і т.д. В такому спеціалізованому авто перевезення лежачого хворого з лікарні додому відбудеться комфортно і безпечно.

Іноді для перевезення хворого родичі намагаються викликати швидку допомогу. Однак карета швидкої допомоги призначена для екстреної медичної допомоги, а не для перевезення лежачих хворих. Тому співробітники швидкої будуть праві, відмовивши. Для доставки лежачих хворих до медичного закладу і для того, щоб перевезти хворого з лікарні додому існує спеціальний транспорт – медичне таксі.

Замовити дзвінок

Х