Перевезти опікового хворого

Опіки є одним з найпоширеніших видів травматизму, з яким стикається кожна людина. Але якщо банальне почервоніння можна вилікувати самостійно в домашніх умовах, то при опіках III і IV ступеня слід терміново викликати швидку допомогу. Адже правильно перевезти опікового хворого зможуть тільки досвідчені професіонали.

Перевезти хворого з опіками

У разі пошкодження величезної ділянки тіла може розвинутися опіковий шок. Ознаками такого стану вважається емоційне і психічне збудження, на тлі якого потерпілий буде багато говорити і рухатися. Така поведінка може створити враження, що людина в абсолютно нормальному стані, але насправді це дуже небезпечно для його життя.

Жертві з обпаленими ділянками тіла слід терміново надати необхідну допомогу і доставити його в профільне відділення. Оскільки перевезення опікових хворих – це досить відповідальний процес, то і здійснювати його повинна спеціалізована бригада.

Такі пацієнти вимагають якнайшвидшого проведення знеболюючих маніпуляцій і накладення стерильних пов’язок. Це вважається важливою умовою надання першої допомоги потерпілому, адже крім розвитку опікового шоку, може виникнути і больовий. Важливо продезінфікувати рани, оскільки будь-яке інфікування може привести до їх нагноєння, а потім – розвитку сепсису. Важливо пам’ятати, що неправильно надана долікарська допомога може негативно позначитися на стані хворого в подальшому, ускладнивши хід лікування.

Правильна транспортування

Перевезти опікового хворого можуть тільки досвідчені медики, які знають специфіку даного перевезення. Надавши необхідну допомогу після прибуття, лікарі зобов’язані госпіталізувати постраждалого в спеціалізоване відділення. Транспортування пацієнта з термічною травмою здійснюється на реанімаційному автомобілі, який оснащений спеціальною апаратурою. У реанімобілі є вся необхідна моніторингова та реанімаційна техніка, яка може стати в нагоді в ході перевезення.

Використання такої апаратури дозволить уникнути виникнення трагічних наслідків в критичний момент. Також за допомогою обладнання спеціального призначення медики контролюватимуть роботу життєво важливих органів. Оскільки стан потерпілого може різко погіршитися від больового або опікового шоку, інтоксикації, синдрому тривалого здавлювання і т. д.

Медична компанія «МедЗаказ» допоможе транспортувати опікового хворого в медустанови, дотримуючись усіх правил перевезення і використовуючи спеціальне технічне оснащення.