Перевезення хворих Луцьк

Ніколи не можна бути повністю впевненим у завтрашньому дні. Цей вислів стосується багатьох аспектів нашого життя, в тому числі і здоров’я. Тому ніколи не знаєш, коли саме може знадобитися медичне транспортування. Звичайно, виняток – планові перевезення. Готуючись до будь-яких запланованих або незапланованих ситуацій, медична компанія «МедЗаказ» пропонує послугу «Транспортування пацієнтів – Луцьк» для жителів і гостей міста.

Безпечне перевезення пацієнтів здійснюється під супроводом досвідченого медичного персоналу на сучасних автомобілях. До кожного окремого випадку застосовується індивідуальний підхід.

Автомобіль швидкої допомоги укомплектовується всією необхідною апаратурою перед перевезенням. Склад лікарської бригади також безпосередньо залежить від діагнозу і стану пацієнта.

Транспортування хворих по Луцьку за межі міста

Компанія «МедЗаказ» займається медичним транспортуванням протягом багатьох років. Кваліфікованими фахівцями нашої компанії здійснюється не тільки перевезення хворих у Луцьк, по місту і за межі міста, але й за кордон. Для цього ми маємо у своєму розпорядженні усе необхідне:

  • Високотехнологічне обладнання.
  • Злагоджену команду досвідчених медиків.
  • Надійні автомобілі швидкої допомоги і сучасні реанімобілі.
  • Сертифіковані медикаменти.

На особливу увагу заслуговує перевезення лежачих хворих у Луцьк і з Луцька. Лежачі хворі – це виняткова категорія пацієнтів, які потребують підвищеної уваги і особливого догляду. Вони досить погано переносять тривалу поїздку в непризначеному для їхнього перевезення транспорті. Нашим завданням є не тільки швидке і безпечне, але також і комфортне перевезення лежачих хворих.

Наші фахівці готові прийти на допомогу в будь-який день тижня, коли необхідно транспортувати хворого з Луцька в спеціалізовану клініку іншого міста або за кордон. Нас не лякають великі відстані, серйозні діагнози або важкий стан пацієнтів.

Коли мова йде про роботу, наші співробітники кидають виклик навіть найскладнішим випадкам. Якщо Вам необхідно транспортувати хворого у Луцьк, ми готові сміливо взятися за виклики, від яких з певних причин може відмовитися більшість медичних компаній. Незалежно від того, чи це буде планове або екстрене перевезення хворих: з переломом ребер, з розшаровуючою аневризмою, з травмою хребта, з гострими порушеннями мозкового кровообігу (ГПМК), з пухлиною головного мозку тощо.

Екстрене та планове перевезення хворих по Луцьку

Нами також здійснюється екстрене та планове перевезення хворих по Луцьку. Під плановим медичним перевезенням мається на увазі професійне транспортування пацієнтів з медичного закладу додому або, навпаки, з дому в клініку на обстеження, на вокзал і з вокзалу, а також з одного медичного закладу в інший для продовження лікування.

Звертайтеся по допомогу в медичну компанію “МедЗаказ” – ми гарантуємо безпечне і комфортне перевезення пацієнтів у будь-яку точку України і за її межі, високу якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта.