Перевезення хворих Львів

Людське життя, на жаль, сповнене не тільки приємними моментами, але й труднощами. Випадки бувають різні. У ситуаціях, коли існує реальна загроза життю людини, потрібне негайне медичне втручання. У цьому разі краще звертатися за допомогою саме до кваліфікованих лікарів, тому що самостійне транспортування пацієнтів у Львові може призвести до невиправних наслідків. На жаль, все частіше ми чуємо про випадки, коли допомога була надана занадто пізно. Саме тому, коли рахунок йде вже на хвилини, варто дозволити професіоналам надати якісну допомогу потерпілому.

Компанія «МедЗаказ» займається медичними перевезеннями вже довгі роки і надає послугу «Перевезення хворих – Львів», гарантуючи швидке і безпечне транспортування пацієнтів. Ми здійснюємо перевезення не тільки по місту, міжміські та міжнародні трансфери для нас також не складають труднощів.

Швидке перевезення лежачих хворих (Львів) здійснюється бригадами наших досвідчених медпрацівників, які здатні забезпечити належний супровід хворого і провести ряд необхідних реанімаційних заходів при виникненні непередбачуваних ситуацій. Згідно з приписом лікаря і в залежності від ступеня тяжкості стану пацієнта, ми підберемо медичну бригаду і відповідний автомобіль.
Перевезення хворих зі Львову, у Львів

Перевезення хворих Львів

Наша компанія забезпечена широким парком сучасних машин швидкої допомоги і реанімобілів. Перевезення хворих по Львову виконується в автомобілі, просторий салон якого дозволяє розмістити в ньому каталку з хворим і весь необхідний медперсонал.

Крім того, машини призначені не тільки для транспортування хворого по місту. Вони також чудово підійдуть для далеких поїздок і укомплектовані додатковими місцями для родичів, якщо виникне потреба перевезти пацієнта зі Львова до іншого населеного пункту.

У розпорядженні наших медиків – високотехнологічне обладнання, яке дозволяє безпечно транспортувати хворого зі Львова. Технічне оснащення автомобіля надає можливість чітко контролювати показники стану хворого і оперативно проводити ряд заходів щодо його стабілізації. Машини оснащені:

  • Транспортними моніторами для спостереження за станом людини в дорозі
  • Апаратом штучної вентиляції легенів
  • Мішком Амбу
  • Електрокардіографом
  • Пульсоксиметром
  • Глюкометром
  • Дефібрилятором
  • Вакуумними носилками
  • Каталкою
  • Засобами для іммобілізації тощо

Призначення лікаря – суттєвий фактор, тому перед тим, як транспортувати хворого до Львова, необхідно спочатку проконсультуватися з ним і переконатися, що поїздка ні в якому разі не зашкодить пацієнтові. Головною небезпекою при перевезенні автомобілем може стати незадовільний стан дорожнього покриття, тому під час організації транспортування ми заздалегідь розраховуємо маршрут і ретельно стежимо за технічним обслуговуванням ходової частини наших мікроавтобусів. Наша основна задача – в короткі терміни забезпечити комфортне і безпечне перевезення пацієнтів в будь-який час доби і в будь-яку точку України, а також за її межі.