Зняття алкогольної інтоксикації

Алкогольна інтоксикація – це отруєння організму людини продуктами розпаду етанолу, який міститься у будь-яких спиртних напоях. Причиною інтоксикації є не так сама речовина, яка потрапила в організм, як продукти його переробки, що надають небезпечну токсичну дію. В результаті відбувається зневоднення організму, а також відзначається негативний вплив на слизову оболонку шлунка, виникає похмілля. Найбільш поширені симптоми, що спостерігаються у людини під час похмілля – головний біль, нудота, сухість у роті, блювання. Поєднання прийому алкоголю з певними лікарськими препаратами (фурадонін, метронідазол та ін.) призводить до тяжкого отруєння організму навіть при вживанні невеликих доз алкоголю, а з солодкими напоями – збільшення тяжкості похмілля.

Розрізняють три ступені інтоксикації – легку, середню та важку. За першої ще можна впоратися власними силами, але за двох останніх – переважно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою.

У домашніх умовах самостійне зняття алкогольної інтоксикації проводять народними методами. Багатьом давно знайомий ряд продуктів, які рекомендують вживати під час похмілля. Це молоко та кефір, квашена капуста, солоні огірки, томатний, апельсиновий та лимонний сік, мочені яблука, квас. Фармацевтична промисловість також не стоїть на місці. Сучасний фармацевтичний ринок пропонує велику кількість засобів для зняття похмільного синдрому.

Однак, слід пам’ятати, що самостійне зняття алкогольної інтоксикації вдома загрожує виникненням ускладнень: кровотечею або синдромом Меллорі-Вейса, судомами, галюцинаціями, порушенням свідомості, алкогольним делірієм, аритмією, коматозним станом.

Допомога при алкогольній інтоксикації

Приватна швидка допомога може професійно надати допомогу при алкогольній інтоксикації, похмільному синдромі вдома. Досвідчені медичні працівники проведуть інвазивну терапію, після якої стан клієнта покращиться, суттєво знизиться ризик виникнення ускладнень та швидше відновиться працездатність.

Як правило, виведення з алкогольної інтоксикації включає такі маніпуляції:

 • Промивання шлунка.
 • Введення препаратів для підтримки життєво важливих функцій організму (глюкоза внутрішньовенно, атропін підшкірно, вітаміни групи В, нікотинова кислота тощо)

Один із найефективніших методів – лікування алкогольної інтоксикації за допомогою крапельниці зі спеціальним розчином. Вона дозволяє одночасно вводити у кров відразу кілька необхідних препаратів. Важливим є рясне питво та створення комфортних умов пацієнтові. Не слід забувати і про забезпечення доступу свіжого повітря до кімнати.

Лікування алкогольної інтоксикації (отруєння), запою

Медична компанія «МедЗаказ» проводить лікування алкогольного отруєння з використанням допустимих та дієвих медичних препаратів, які призначає кваліфікований спеціаліст. Тяжке алкогольне отруєння може призвести до коматозного стану, тому для його лікування необхідно викликати лікаря. Негайно звертайтеся до нас при виявленні таких симптомів:

 • Нусота та блювання.
 • Зниження температури тіла.
 • Уповільнення дихання.
 • Судороги.
 • Порушення координації руху.
 • Зміна психічного стану.
 • Збліднення або посиніння шкірних покривів.

На тяжкість стану людини впливає кількість алкоголю та індивідуальні особливості організму. Щоб лікування похмільного синдрому пройшло успішно і без ускладнень, необхідно проводити його медикаментозним методом під наглядом лікарів. Наші фахівці допоможуть стабілізувати стан пацієнта та зняти інтоксикацію алкоголем вдома.

Якщо інтоксикація настала внаслідок тривалого (два дні і більше) прийому алкоголю, у людини порушується нормальне функціонування серцево-судинної, нервової та травної системи. Виведення із запою – складне і відповідальне завдання, що вимагає серйозного підходу. Іноді з таким завданням важко впоратися самостійно, і ситуація потребує професійного підходу. Лікування запою вдома приватною медичною компанією може обійтися дешевше, ніж приміщення пацієнта до стаціонару. До того ж людина знаходиться під наглядом близьких, у звичних комфортних умовах. Ми гарантуємо термінове прибуття медперсоналу, швидкий результат та анонімність.

 • icon
  Зняття алкогольної інтоксикації у Черкасах

  Алкоголізм - це біда, а запій - важкий стан, який викликається інтоксикацією. Зневоднення настає після вживання великої кількості спиртних напоїв. По суті, це отруєння, при якому необхідно вживати екс...

Замовити дзвінок

Х