Зустріч пацієнта в аеропорту, на ж/д вокзалі

Нещасний випадок може статися з людиною в будь-якому місці, де б він не знаходився. Своєрідні труднощі виникають, коли людина при цьому знаходиться в іншому місті або країні. У таких випадках родичам потерпілого будуть потрібні додаткові послуги медичної компанії, зокрема його перевезення залізничним або повітряним транспортом і зустріч пацієнта в аеропорту або на ж/д вокзалі, а транспортування в медичний заклад або додому. Також можуть виникнути ситуації, коли потрібно доставити хворого в аеропорт або на ж/д вокзал.

Зустріч хворого в аеропорту чи на вокзалі часто не входить в обов’язки державних служб швидкої допомоги. Тоді і виникає потреба скористатися послугами приватних медичних компаній.

Потрібна консультація? Скористайтесь формою або поздвоніть нам.

Доставка в аеропорт або на вокзал включає переміщення хворого від ліжка в реанімобіль, перевезення з супроводом медбригади і надання необхідної допомоги в дорозі. Реанімобіль, на якому здійснюється перевезення, оснащений усіма необхідними пристроями для моніторингу та підтримки стабільного стану пацієнта: інфузоматом, кардіомонітором, апаратом штучної вентиляції легенів, дефібрилятором, електрокардіографом і іншими медичними засобами.

Певні нюанси має зустріч лежачого хворого в аеропорту. Доставку лежачих пацієнтів від літака здійснює місцева бригада швидкої допомоги, а посадку і висадку лежачих хворих виконують із використанням спеціальних засобів.

Ми гарантуємо
  • впевненість організована зустріч пацієнта й доставка до місця призначення
  • безпека цілодобове медичне спостереження за лежачим хворим
  • комфорт спеціально обладнане лежаче місце для транспортування
  • ввічливість гарантуємо доброзичливе відношення медперсоналу до пацієнта

Зустріч лежачого хворого на вокзалі, в аеропорту

Медична компанія «МедЗаказ» організовує зустріч хворого на вокзалі, в аеропорту і транспортування у потрібне місце – додому або в клініку, де можна буде приступити до подальшого лікування.

Якщо здійснюється зустріч лежачого хворого на вокзалі, бригада забирає пацієнта прямо з купе поїзда, переміщує в спеціально обладнаний транспорт і доставляє до місця призначення (до ліжка). Пацієнти перевозяться на реанімобілі, оснащених усіма необхідними пристосуваннями для первинної діагностики та реанімаційних заходів в дорозі. Доставка лежачого хворого на вокзал передбачає те, що його віднесуть у вагон і розмістять в купе.

Супровід медичної бригади під час доставки пацієнта в аеропорт здійснюється до передачі хворого медпрацівникам аеропорту. Переміщенням від медпункту до літака займається медичний персонал аеропорту.

Транспортування пацієнта в аеропорт, на вокзал

Медичне транспортування пацієнта в аеропорт або на вокзал неможливе без надання необхідної інформації:

  • ПІБ, вік, стать пацієнта;
  • діагноз;
  • адреса (звідки забирати);
  • кількість супроводжуючих під час транспортування пацієнта на вокзал або в аеропорт;
  • номер поїзда і вагона / номер рейсу, точний час прибуття транспорту і т.д.

Безпечне і комфортне транспортування хворого в аеропорт здійснюється цілодобово. Компанія МедЗаказ працює в режимі 24/7/365. Для того, щоб скористатися послугою транспортування пацієнта в аеропорт, необхідно просто зателефонувати за телефонним номером, вказаним на сайті компанії.

Так само можна замовити послугу транспортування хворого на вокзал щодня, в незалежності від часу доби і дня тижня. Транспортування хворого на вокзал медичною компанією «МедЗаказ» – це турбота про здоров’я пацієнта, доброзичливий медперсонал, неухильне дотримання правил і максимально безпечне перевезення.

Замовити медичне супроводження

Замовити дзвінок

Х